Puidust tasakaaluketas, d=32 cm

Tasakaalukettal treenimine aitab tugevdada selgroolihaseid, parandada keharühti ja lõdvestada kogu keha pingest pärast pikalt ühes asendis olemist (arvutiga töötamist, televiisori vaatamist, laua taga istumist). Kettal treenimine sobib lülivaheketaste probleemide, nagu painduvuse ja kühmu vajumise kontrollimiseks. Treeningvahendi kasutamisel treenite kõiki lihasgruppe ja sidemeid, mis selgroole kinnituvad.

Kasutamine: seiske tasakaalukettal püsti, asetage jalad sümmeetriliselt ketta serva lähedale. Sirutage keha, vaadake otse ette ja püüdke tasakaalu hoida ilma ketta servadega maad puudutamata. Võite teha vahelduvaid ja ringikujulisi liigutusi. Ketast on võimalik kasutada ka istuvas asendis, kui asetate selle kõvale toolile või taburetile. Treeningvahend sobib kõikidele vanusegruppidele ja sellel pole vastunäidustusi. Soovitav on harjutusi teha ravi tulemuste parandamiseks pärast massaaži ja manuaalseid teraapiaseansse.

Ketas on valmistatud vineerist ning kumer poolkerakujuline põhi kasepuidust. Pealispind on kaetud toonitud lakiga (valge). Soovi korral saab tellida naturaalset, värvitu lakiga.

Galeriis fotod: tasakaalulaua pealmine pool ja alumine pool.

Kandevõime: maksimaalselt 100 kg

Hind: 77.30