Uniplast OÜ

Viljandi mnt. 72e
79514 Rapla

Reg. nr. 10056929
KMKR nr. EE100109296

Kõik tellimused ja päringud saab edastada läbi www.uniplast.ee kodulehe või kirjutades info@uniplast.ee ning telefoni teel 651 3261 või 5553 6184

    Kontakt

    Sport, lamineerimine ja vahtpolüetüleen

    Tulika 64a
    13426 Tallinn
    Telefon: +372 6513261   
    Mobiil: +372 55536184
    Avatud E-R 8.30-17.00
    E-post: info@uniplast.ee

     

    Vahur Kivi
    spordiosakond, lamineerimine, vahtpolüetüleen
    E-post: vahur@uniplast.ee
    Mobiil: +372 55 678411

    Katri Mägi
    Spordiosakond, vahtpolüetüleen
    E-post: katri@uniplast.ee
    Telefon: +372 651 3261

     
    Maive Meister
    Tootmine, ladu RAPLAS
    E-post: maive@uniplast.ee
    Mobiil: +372 5525778
    Kontakt

    Kile ja kilekotid
    Tootmine

    Viljandi mnt. 72e
    79514 Rapla
    Telefon: +372 4841030
    Mobiil: +372 58588404
    Avatud E-R 8.00 – 16.30
    E-post: tootmine@uniplast.ee

    Elle Rouhijainen
    Kileosakonna müügisekretär
    E-post: elle@uniplast.ee
    Telefon: +372 484 1030
    Mobiil: +372 58588404

     
    Riina Kivi
    Juhatuse liige
    Mobiil: +372 55 12398

     

    Madis Kivi
    Juhatuse liige
    E-post: madis@uniplast.ee
    Mobiil: +372 55 678 410