Vahtpolüetüleen on suletud pooriga vahtmaterjal, mis on valmistatud polüetüleeni vahustamise teel. See on oluliselt vastupidavam, elastsem ja ilmastikukindlam kui võrrelda parketi alusvaibaga.
Vahtpolüetüleen on valmistatud Soomes NMC Termonova OY-s, kelle tooteid me pakume Eesti ja Baltikumi turul juba alates 1993.a.

Vahtpolüetüleen on elastne ja väga hea soojus- ning niiskusisolaator. Seda valmistatakse erikaaluga 28 – 200 kg/m3 rullmaterjalina ja plaadina. Rullide laiused on tavaliselt 100 – 200 cm.
Võimalik on tellida erinevat värvi materjali. Tavaline värv on grafiithall.

Meie kliendid kasutavad seda materjali autode ümberehitusel, tihendite, pehmenduste,
heliisolatsiooni valmistamisel, soojustamiseks ning muuks otstarbeks.
Meie poolt pakutavad vahtpolüetüleenist valmistooted on matkamatid, istumisalused, aeroobikavoldikud, maadlusmatid, põlvekaitsed, põlvealused, ujumislauad jms.

Materjali saab hästi lamineerida, kuumvormida, lõigata ja stantsida. Toodete valmistamisel kombineerime erinevaid töötlemise vorme. Saame lõigata rulle kitsamaks, ribastada, stantsida ja lõigata erinevaid detaile, lamineerida ning kuumvormida. Samuti on võimalik valmistada erineva paksusega plaate või klotse.

Laokaubana pakume materjali erikaaluga 28 kg/m3 paksustes 5, 6, 8, 10, 15, 20 , 25 ja 30 mm. Rullid on laiusega kuni 150 cm. Materjali 10 mm paksusega on pakkuda ka 200 cm laiusega.
Samuti on laokaubana plaat 200x100x5 cm. Värv: grafiithall.
Erisoovide puhul võtke meiega ühendust telefoni või e-maili teel.