L

Kontakt

Uniplast OÜ

Tulika 64a
13426 Tallinn

Reg. nr. 10056929
KMKR nr. EE100109296

Seoses väljakuulutatud riikliku eriolukorraga ning sooviga kaitsta oma töötajate ja klientide tervist, on Uniplast OÜ kauplus SULETUD.

Kõik tellimused ja päringud saab jätkuvalt teha läbi www.uniplast.ee kodulehe või kirjutades info@uniplast.ee ning telefoni teel          651 3261 või 5553 6184.

Kaupa väljastame Uniplast OÜ laost eelneval kokkuleppel, saadame Omniva ja DPD pakiautomaatidesse, ning suuremate kaupade puhul Schenkeri ja DPD kulleriga.

Tagasiside ja tellimine:


Sport, lamineerimine ja vahtpolüetüleen

Tulika 64a
13426 Tallinn
Telefon: +372 6513261   
Mobiil: +372 55536184
Avatud E-R 8.30-17.00
info@uniplast.ee

 


Kohapeal tasumine sularahas ja pangakaardiga.

Vahur Kivi
spordiosakond, lamineerimine, vahtpolüetüleen
E-post: vahur@uniplast.ee
Mobiil: +372 55 678411

Katri Mägi
Spordiosakond, vahtpolüetüleen
E-post: katri@uniplast.ee
Telefon: +372 651 3261
Maive Meister
Tootmine, ladu RAPLAS
E-post: maive@uniplast.ee 
Telefon: +372 5525778

Kile ja kilekotid ning tootmine

Viljandi mnt 72e
79514 Rapla
Telefon: +372 4841030
Faks: +372 4841030
Avatud E-R 8.00 - 16.30
tootmine@uniplast.ee

Kohapeal tasumine sularahas.

Elle Rouhijainen
Kileosakonna müügisekretär
E-post: elle@uniplast.ee
Telefon: +372 484 1030
Mobiil: +372 58588404
Faks: +372 484 1030
  
  
Riina Kivi
Juhatuse liige
E-post: riina@uniplast.ee
Telefon: +372 55 12398

Madis Kivi
Juhatuse liige
E-post: madis@uniplast.ee
Telefon: +372 55 678 410